Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használható PC telefonként?...

Használható PC telefonként? Nem VOIP.

Figyelt kérdés

"A" megoldás:

Egy USB-re csatlakoztatható kütyüre gondoltam, amibe tehető sim kártya, veszi a mobiljelet, stb. Ha felhívják a számom, akkor a PC-n csörög ki. Ha én hívok valakit, ugyanaz mintha normál mobilról hívnám, a hívott észre se venné a különbséget.


Kapni ilyet?


"B" megoldás: Az előbbi kütyü lehet egy PC-hez kapcsolt (okos)telefon, már ha működhet ilyen üzemmódban. És működhet?


"C" megoldás:

A mobilszolgáltatómnál regisztrálom magam, ők a hívásokat átközvetítik számítógépre. A szolgáltatónak kb mindegy mit használok telefonálásra, ugyanarra az előfizetésre megy. A mobilszolgáltatóknál van ilyen lehetőség?



2016. dec. 4. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Skyperól indíthatsz telefonhívásokat, ráadásul olcsóbb, mint bármelyik telefonszolgáltató, így nem értem, hogy miért akarsz szándékosan drágább megoldásokhoz fordulni.
2016. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem kimenő hívásra használnám, hanem hívás fogadásra. A mobilszámot meg akarnám tartani, csak a mobilkészüléket akarnám "cserélni". Skype és egyéb VOIP nem opció.
2016. dec. 4. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!