Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy processzort maxiumum...

Egy processzort maxiumum 40ezerforintból ami játékokra való milyen procit vegyek? Intel core i5 eléggé ratyi ugy halttam vagy intel core quad vagy milyet? Csak jatekra kéne

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is tudni kéne milyen az alaplapod, + milyen socket-el van szerelve.
2010. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha AM3-as akkor én 37ezerért egy AMD Phenom II X4 955 Black Edition-t vennék. Üssd be a proci nevét a youtube-ra és ott kiadja, hogy mikre képes egy ilyen proci.
2010. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos nemtudom a socket mit jelent a processzorom '' Asus P5GC-MX/1333 Motherboard'' am jó ez az amd intel kéne nekem haveromnak amd kell annyira gagyi vagyis nagyonjó,de nemtudom nagyon kezelni furcsa érted? mintha egy ferráru után egy suzukit vezetnék
2010. máj. 1. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos te tök hülye vagy... Ez kiderült abból is, hogy arról nincs fingod se, hogy milyen a procifoglalatod!!! És akkor te gagyizod az AMD procikat??? Öhhöm... A Ferrari-Suzuki elméletedre meg annyit, hogy a Ferrari mehet 300-zal, akkor is megbüntetnek, ha túlléped a sebességhatárt, és az mind1, hogy milyen autóval kell azt kifizetned... Továbbmegyek. A Ferrari szép meg jó, lehet vele villogni, csak épp k.rva drága, és nem éri meg az árát!!!
2010. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21:13 nek üzenem de azér nem tutál volna leírni 1 jó processzort amit ajánlani csak kötekedni jöttél..
2010. máj. 1. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a 21:13-as válaszadónak, hogy írjunk le egy jó processzort ha akkora balf@sz vagy hogy nem tudod megnézni a processzorfoglalatod.

Ha ennyit szánsz processzorra, akkor ne Intelnél válogass, mert 775-ös foglalatú, lehet hogy jó, de hogyha egyszer később cserélnéd a procit, akkor alaplapot is kell cserélned.

De hát te számítógépzseni(ami már kiderült) szembeszállsz velünk, és lesz@rozod az AMD-t.

Mi az, hogy nem tudod kezelni? Te teljesen b@rom vagy.

2010. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
10:56 elnézést hogy nem vagyok hiper kocka mint te...
2010. máj. 2. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó én se vagyok hiperkocka, megtanultam ezeket a dolgokat és ha itt fennakad valaki, akkor tudok talán segíteni. De ahhoz nincs eszed, hogy ne kötekedj a kicsit jobban hozzáértő emberekkel. Már azt is meggyanusítom, hogy ezt a kérdést azért tetted fel, hogy tudjál valakivel veszekedni.

Na menjél vissza metinezni.

2010. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21:13 vagyok, és igaza van az utolsónak... Fikázod az AMD-t, holott a kezelése ugyanaz mint az Intelé??? Te gyökér vagy, ennyi és nem több!!! Azt se tudod, hogy mi a PCI-E, és az AGP között a különbség, de tanácsot kérsz??? Ne már... Ne fikázz, ha egyszer azt se tudod, hogy mi a f@szról ugatsz, te senkiházi...
2010. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!