Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beszorult csavarok a laptopban...

Beszorult csavarok a laptopban. Ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy hp elitebook 2530p laptopom, szét akartam szedni (pasztázni + kitakarítani akartam volna), de 5 csavar az elején iszonyúan be van ragadva. Nem, WD40 nem segített, kifúrni nem tudom (nincs hozzá fúrófejem), semmi sem jött be. Valakinek van tapasztalata a témában, vagy tudna segíteni? A segítséget előre is köszönöm!

2016. dec. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ha ennyire be van ragadva akkor gondolom menet rögzítő van benne.

Behajtó + megfelelő műszerész csavarhúzó fej, vagy ezerrel nyomod lefele a kis csavarhúzódat és próbálod elcsavarni.

2016. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz csavarhúzóval próbálkozol. A tökéletesen belevaló megfelelő csavarhúzóval lehet csak rendesen kicsavarni, ha nem olyannal próbálkozol csak szétcseszed a csavar fejét onnantól tényleg csak kifúrni lehet.
2016. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont belevaló ötszöges csavarhúzóm van, a laptopban rengeteg ilyen ötszög fejű csavar volt (kb. 20), és azokat érdekes módon ki tudtam vele szedni. De ezt az ötöt lehetetlen, pedig ugyanolyan fejük van. Egyébként egyre inkább azt gondolom, hogy egyre inkább nem számít a fej állapota, úgy be van szorulva, hogy az valami lehetetlen.
2016. dec. 5. 16:07
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 A kis csavarhúzó teli erővel nyomása és tekerni próbálása részen már rég túlvagyok. A megfelelő csavarhúzóval próbáltam egy csavart jó sokáig kicsavarni, a csavar feje persze megkopott (de nem annyira vészes még), a csavarhúzó bánta inkább...
2016. dec. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!