Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy wireless bill. -em és...

Van egy wireless bill. -em és egerem, de nem kaptam hozzá usb-s vevőt. Tudok venni bármilyet hozzá működni fog vele, mindegy milyen márkájú felismeri majd?

Figyelt kérdés
Van egy wireless bill.-em és egerem, de nem kaptam hozzá usb-s vevőt. Tudok venni bármilyet hozzá működni fog vele, mindegy milyen márkájú felismeri majd?

2016. dec. 6. 12:00
 1/8 Lajos54 ***** válasza:

Csak abban az esetben, ha pontosan ugyanazon a frekvencián dolgozik. Elég kicsi az esély, hogy más típussal menni fog.

Hogyhogy nem kaptál hozzá vevőt???

2016. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés, az okos emag.hu nem adott hozzá
2016. dec. 6. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egér aljába sincs bepattintva? Milyen márkájúak?
2016. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lajos54 ***** válasza:
Na ez az, tényleg, több egértípusnál benne van az egérben a vevő, amíg nincs kivéve, némelyiket be sem lehet kapcsolni! Illetve (most meg nem mondom a típusát) találkoztam már olyan billentyűzettel, aminek az oldalában volt.
2016. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bluetooth is wireless kategóriába tartozik, azokhoz pedig nem jár vevő. (Nyilván, hiszen azért bt.)
2016. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Ilyenkor ajánlott az eszköz pontos típusát megadni, vagy a vonatkozó weboldalt belinkelni.

Ennek hiányában, - ahogy látható - csak találgatni tud mindenki...

2016. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lajos54 ***** válasza:

Ennél az egérnél például (nálunk néhány ilyen van) az egér elejét, ahol a Genius felirat van, le kell húzni ott lehet berakni a ceruza elemet, és ott van a vevő is. Amíg az nincs kivéve, az alján lévő kapcsolót nem lehet bekapcsolni.

[link]

2016. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg benne volt, pedig ott is néztem előtte pici kis szar volt...nem értem egy tájékoztatóba miért nem írták be ..nah mindegy megvan az a lényeg koszi a válaszokat.
2016. dec. 7. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!