Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig jó játékra,2K...

Ez a konfig jó játékra,2K monitorral pl. Battlefield1 ultra beállításon? Intel Core i7-6700K 16GB Avexir 2400MHz DDR4 256GB PCIe SSD + 2000GB 7200RPM MSI Z170A Gaming M3 nVidia GTX 1070 8GB GDDR5 Zalman Z9 Neo EVGA 750W 80+ Bronz

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

tuning procihoz nem jár hűtő skylake-nél, szóval túlmelegédes várható.

750 wattos táp feleslegesen nagy ide, arról nem is beszélve, mi a pontos típusa? Mert superNOVA G2 alatt alkalmatlan a tuningra (G1 pl kizárt), de inkább p2.

i7 játékoknál +5 fps-t ad maximum, cserébe fizetsz érte 30 ezerrel többet.


Tuningolni tudsz (anélkül hogy szétbarmolnád)?


Szerintem vegyél egy sima i7-et normális B150-es lappal, akkor egy olcsóbb táp is elég, máris nyertél + 20 ezret.

2016. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:
NE vegyél előre összerakott gépet, sehonnan, mivel olcsóbban, minőségibb cuccokból ki lehet hozni! A leírás alapján ez egy rádiumos pc, azért említem. Nem csak ott rakják ám neked össze a gépet, hanem bármelyik normális oldalon, ahol van gépösszerakó, például pcx, ipon.
2016. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MGéza ***** válasza:

Ja igen, a leírás alapján 6700k, külön hűtő nélkül. A hosszú életű gép garanciája XD

Hasonló árban összeállítottam a napokban egyet, van benne megfelelő hűtő is, házat, ssd-t meg választhatsz olyat amilyet tetszik:

[link]

2016. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!