Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Integrált videókártya nem...

Integrált videókártya nem működik?

Figyelt kérdés

egy teljesen új alaplapról van szó, mindent 2x ellenőriztem és egyszerűen az integrált videókártya semmilyen beállításra nem akar reagálni, beletettem egy régi videókártyát ideiglenesen, amíg megoldódik a probléma.

Tehát a kérdés mi okozhatja hogy az integrált videókártyára rádugom a monitort és nem hozza be a képet, próbáltam már úgy is hogy videókártyát be a slotba bios beállításokba minden lehetséges dolgot átállítottam és az integrált úgy se működik!

Mi lehet a probléma?



2016. dec. 6. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

alaplapban nincsen integrált vga már jó 15 éve.

Processzorban van IGP, HA olyan. Pl intel Xeon processzor nem tartalmaz igp-t.

2016. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MGéza ***** válasza:
Milyen Xeon pontosan és milyen lapban?
2016. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az "újabb" lapokban a videókimenet nem az integrált videó miatt van. Azt a lapba való processzor tartalmazza. A lapon nincs "videókártya".
2016. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:

2-es vagyok, az első hozzászóló kicsit megtévesztett, szóval milyen lapról és prociról van szó pontosan? Jelen pillanatban a kapható procik között van pár típus, lássuk:

AM3/AM3+ processzorok: nem tartalmaznak igp-t, dedikált videokártya használata elengedhetetlen.

Intel 11xx: van igp, Intel HD

FM2/FM2+/FM1/AM1: van intgerált igp, kivéve az X2-X4 megjelölésű FM2/FM2+ procikat, ezekben le van tiltva.

Professzionális célú Intel procik, sok magos Xeonok például: nincs integrált vga, a magszám növelése miatt.

2016. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!