Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyát kellene vennem,...

Videokártyát kellene vennem, tudnátok segíteni ebben? Információk lentebb.

Figyelt kérdés

Nem egy mai darab tudom, de amire kellett arra jó volt.

Sajnos már egy ideje rosszalkodik a videokártyám, és ideje lenne lecserélnem. (mostanra egyértelmű jeleit adja, hogy kezd vége lenni)

Nem tudok sokat szánni rá, mert más dolgokra kellene a pénz. Kb 15-30 ezer forint.

Alaplap: Gigabyte GA-EP45T-UD3LR

[link]

Proci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 2.93 GHz

Memória: 6 Gb

Jelenlegi videokari: NVIDIA GeForce 9600 GT



2016. dec. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha újat szeretnél akkor érdemes egy kicsit még hozzátenni, rx460 2gb 35 magasságában kezdődik, sokkal erősebb mint bármi amit alatta vehetnél. Használtan viszont vannak jó cuccok már 20 körül is.
2016. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből csak használt jöhet szóba, pl. hardverapróról.


15 ezer körül HD 7770 van. (Már ez több száz százalékkal erősebb a mostanidnál.)


20 ezer körül HD 7850/R7 260X.


22-23 ezerért R7 360.


25-ért R9 270/HD 7870.


30-ért már R9 280X is van.

2016. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ment a jó pacsi!


Majd megnézegetem őket. Azt láttam, hogy használtan jobbakat vehetek, csak félek, hogy befürdök, és így kétszer fizetek. Meggondolandó, hiszen kockázat, de jobb esélyek.

2016. dec. 6. 23:44
 4/4 nemma ***** válasza:

GTX 750Ti-ket már lehet ~30ezerért venni ÚJONNAN!


Használt alkatrészek...meh...főleg videokártyánál, ha aranyásásra használták, azt biztosan nem fogják odaírni.

De ha van még rá gyári garancia, akkor talán.

2016. dec. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!