Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cooler Master CM 690 II...

Cooler Master CM 690 II Advanced-re keresek HDD védőt a tetejére valakinek van ötlete hol tudnék szerezni?

Figyelt kérdés

Cooler Master CM 690 II Advanced ház tetejére keresek HDD védőt. Akitől vettem nem adott hozzá (már elég régen volt). Azóta nem is használtam soha, viszont most szeretnék beletenni egy winchestert a tetejére és jó lenne hozzá a fedő. Tudom régi darab de egy próbát megér. Hol tudnék szerezni (boltból vagy valakitől) akkor megköszönnék 1-2 tippet

Erről a házról: [link] és erről a fedőről lenne szó: [link]



2016. dec. 7. 10:41
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
Történetesen nekem ilyen van, de az a műanyag nem HDD védő. Ha bele van rakva merevlemez a dokkolóba, akkor oda sem tudod rakni azt a tetőt. A funkcionális szerepe csak annyi, hogy porvédő, meg jobban néz ki az egész, ha rajta van, de amúgy semmi jelentősége nincs.
2016. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komolyan? Hát ez eléggé kiábrándító.. és meg azt hittem, hogy CM gondolom a felhasználókra. :/ Privátban tudnál dobni nekem egy fényképet róla kivett állapotban kérlek? Meg szeretném nézni, hogy esetleges farigcsálással meg lehetne-e oldalni a dolgot. Köszönöm!
2016. dec. 8. 06:57
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Jó, rajta vagyok. Csináltam már képeket délelőtt, de a webkamera nem nagyon jó helyre fókuszált.
2016. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!