Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan osszam meg a képet,...

Hogyan osszam meg a képet, mit állítsak be?

Figyelt kérdés

A számítógép asztalon egy 21:9-es 2560x1080p felbontású monitort használok HDMI csatlakozással. A nappaliban van még egy TV-m is aminek a kábelezését szépen a nagy szekrény mögött elvezettem.

A videókártyámon viszont csak egy hdmi foglalat volt így DVI-ba tettem a hdmi-t (átalakítóval természetesen :D).

A TV felismeri a hdmi csatlakozást viszont nem jelenít meg semmit. Szóval folyamatosan a windows hátteret látom "befagyva". Persze nincs befagyva mert a rendes monitoromon megy minden.

A TV-n leginkább sorozatokat akarok nézni reggelente, illetve néha filmezni ha átjönnek a haverok.

Érdeklődnék, hogy hogyan oldhatnám meg ezt a megosztást.



#rendszer #2monitoros
2016. dec. 7. 19:46
 1/2 anonim válasza:

Lépj be a gépbe és úgy hogy látsd a windowsos háteredet a TV-n!

1. Nyomd le a [Windows gomb]+[P] billentyűkombinációt és a "kivetítő" beállításainál nyomj arra ha,

1. Azt szeretnéd látni amit a PC-n akkor: "Megkettőzés"

2. Két külön képernyő: (Pl. Ami alap beállítás: hogyha mondjuk filmet néznél akkor áthúzod a lejátszót a TV-re, és közben tudsz netezni a PC.) "Kiterjesztés".

3. Csak a PC monitorját akarod látni: "Csak a számítógép képernyője"

4. Ha csak a TV-t szeretnéd használni mint számítógép monitora: "Csak a második képernyő"


Remélem tudtam segíteni!


kép(windows 10-nél): [link]

2016. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

jav.: 1. Azt szeretnéd látni a TV-n amit a PC-n, akkor: Megkettőzés.

2. Ha két külön képernyőként szertnéd őket használni akkor: Kiterjesztés.


A többi jó volt, Bocsánat!

2016. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!