Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alapértelmezett meghajtó...

Alapértelmezett meghajtó átállítása?

Figyelt kérdés
Egy új gépet kaptam, amin az SSD-n van az OS, innen bootol a gép. Mivel 240 GB az SSD, nem szeretném "szeméttel" telerakni (filmek, játékok, egyéb fájlok) ezért a HDD-t szeretném beállítani "elsődleges" meghajtóként, azaz az újonnan létrehozott fájlok a HDD-re kerüljenek. Azzal türökköztem, hogy a HDD-n létrehoztam egy fájlt, készítettem róla egy parancsikont és kitettem az asztalra, így a letöltött képeket, fájlokat ebbe tettem be, szóval SSD-ről HDD-re tettem ezeket a fájlokat. De letöltött programokkal hogyan? A letöltési helynél állítsam be majd mindig a HDD-t? Nem kell neki Program Files mappa, elég ha csak simán a meghajtót adom meg neki, így is jó lenne?

2016. dec. 9. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen úgy is jó hogy egyedi telepítést választasz egy programnál, és te adod meg a program telepítési mappáját.

Gond nélkül működnek majd a programok, de elveszted az SSD egyik fő erényét a gyors program betöltést. Így nem sok értelme marad az SSD-nek.

2016. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az összes programot SSD-re rakd fel, minden mást is amit gyakran használsz és azt akarod, hogy gyorsan töltsön be. A filmek, játékok, zenék, stb... mehetnek a HDD-re.
2016. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!