Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék felgyorsítása grafika...

Játék felgyorsítása grafika romlása mellett?

Figyelt kérdés
Lehet ilyet valahogyan? Rontani a grafikán (a játékbeli beállításokon kívül, persze) de ennek fejében gyorsabb játékot kapni? Hogyan?

2016. dec. 11. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szétnézhetsz a kártyádhoz tartozó illesztőprogram grafikai beállításaiban.
2016. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azon kívül mégis hogyan?
2016. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, éppen erre keresem a választ. Valami letölthető .dll fálj segítségével, vagy nem tudom.
2016. dec. 11. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden jateknak van a Dokumentumoknal elmentett fajljai, peldaul assassins creed 3-nak Dokumentumok/Uplay/Ubisoft/AC3/Options.cfg az options.cfg-re rakattintasz, tarsitos jegyzettombel, es ott kell altalaban olyannak lenni, hogy Textura Quality (alapbol tudtommal 1-esen van) 1, az 1-es helyre beirod hogy 0 kikeresed a Shadow Qualityt a 1-es helyere beirod , hogy 0, legfolul DisplayOptions:1920x1080 kitorlod es beirod 1024x768 aztan DisplayPanorama:16:9 heyre 4:3. Majd elmented. *FONTOS:MIELOTT ATIROD AZ OPTIONS.CFG-T MENTSD EL,KESZITS BIZTONSAGI MENTEST* A dll fajlokat meg nem ajanlom, bannt kaphatsz ertuk. Remelem segitettem!Szia.
2016. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A legutolsónak köszi, de ha mondjuk a LEGO Lord of the Rings játékról van szó(letöltött verzió) mit csináljak?
2016. dec. 12. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
húha, nem-nagyon hallottam még arról a játékról, ha a Dokumentumoknál nincs olyan, hogy Pédául LEGO,MARVEL, akkor a játék fő mappájába nézd meg, ahova mentetted, ott is options.txt vagy options.cfg néven, ha nem megy írj. Előző vagyok.
2016. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Itt van:

[link]


Mit írjak át?

2016. dec. 12. 20:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Most akkor inkább bepróbálkozok a LEGO marvellel
2016. dec. 12. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!