Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti, hogy vagytok ezzel a...

Ti, hogy vagytok ezzel a 60FPS kötelezően meglegyen témával?

Figyelt kérdés
Számomra már nagyon idegesítő... ha ez annyira fontos volna, az emberek GTX1070-es VGA alatt nem is tudnának létezni, mert még egy GTX1060 sem tud mindenhol stabil 60FPS-t produkálni max-on minden játékban....

2016. dec. 12. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Játéktól függ. Van ahol fontosabb a 60fps mint a High, de van ahol inkább játszom highon/ultrán 40-50fps-el.


A választás szabadságán van a hangsúly. A konzolos parasztok azt kapják amit a fejlesztő jónak lát, mégha nem is az a legjobb nekik, a PC master race meg beállítja magának a legjobbat

2016. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konzolos parasztok? Meg PC Masterrace? Ne használjuk már ezeket, ha nem lenne konzol nem lennének olyan nagyszerű játékok, mint pl.: The Last Guardian meg Uncharted 4... Konzolos parasztok ááá, itt tartunk ez legalább annyira szörnyű, mint az 1080p@60fps...
2016. dec. 12. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy téged nem érdekel hogy ki mit mond itt, csak vitatkozni akarsz. Ezt rögtön ki lehet szúrni. :)
2016. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Koszos konzolos paraszt azt hiszi, hogy az a két túlárazott vacak megfélemlíti a PC Master Race-t. 60euró 15óra játékmenetért, mindezt cinematic 24 fps-ben.


Egyébként lenyűgöző, hogy 10 év után képesek voltak kiadni egy játékot

2016. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pannnóniás, rosszul gondolod, én épp a PC játékok miatt tettem ki a kérdést, de az lett belőle az első hozzászólásnál, hogy konzol parasztok... Nekem PC-m és konzolom is van, de nem vagyok FPS őrült, nem értem a PC Masterrace dolgot sem. Anno Intel Celeron 400 mhz-es gépen játszottunk és mellette PS1-gyel, abszolút megérte mindkettő a pénzét és nem mértük a framerate-t. Ez a kérdés nem kötekedés lett volna, inkább egy észrevétel, de az első válaszoló kinyitotta a bicskát a zsebemben.
2016. dec. 12. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, már akkor is ment az ePénisz méregetés ezerrel
2016. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!