Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100% lemezhasználat alapjárato...

100% lemezhasználat alapjáraton is, de miért? (ASUS ROG)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a problémám,hogy van egy Asus rog laptopom (a típusszám nem tudom mennyire fontos,de 552jx),és az a helyzet, h minden szuperül működik rajta ,viszont egy pár napja arra lettem figyelmes h a lemezhasználat nagyon magas.

Ezt nem tudtam hova tenni ugyanis alapjáraton(tehát ha nem csinálok semmit akkor is nagyon magas)

Viszont..kb 40mb/s sebességet tud produkálni a lemez (feladatkezelőben megnéztem) és üresjáraton ha megnézem és összeadom az értekeket amikor 100% ot ír akkor sehogy nem jön ki még 10mb/s se..nem értem tényleg


Valaki tudja hogyan lehetne orvosolni ezt a problémát?Találkozott már valaki ilyennel?

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM !!!



2016. dec. 12. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

1, Ha esetleg fel van telepítve a spotify alkalmazás, akkor az produkálhat ilyen magas szintű lemezhasználatot.

2, A vírusirtó, a folyamatos rendszer felügyeleti vizsgálata.

3, Windows frissítések fogadás megosztása.

4, Automatikus mentés, visszaállítás.

5, De-fragmentálás.

2016. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és hogy próbáljam megoldani?:S
2016. dec. 13. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!