Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX-8350 processzor kompati...

AMD FX-8350 processzor kompatibilis az MSI-760GM-P34 (fx) (ms7641) alaplappal?

Figyelt kérdés
Nekem most ez a MSI alaplapom van és gépújítást tervezek. Alaplapot minden féle képpen akarok majd venni csak azt szeretném megtudni hogy a mostani alaplapba is belemenne-e mert akkor annyival is előrébb lennék.

2016. dec. 12. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már gépet akarsz újítani akkor érdemesebb intelre váltani jelenleg.
2016. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Intel. Gondoltam hogy jönni fognak az ilyen fajta kommentek. A proci nekem nem játékfejlesztésre kell hanem játszásra és a szűk kereteim ár/érték arányban nekem tökéletesen megfelel az amd. Úgyhogy légyszives aki csak azt akarja írni hogy Intel az inkább ne írjon semmit. Köszönöm.
2016. dec. 12. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban a lapban már egy FX 6300 is throttlingolna.
2016. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Én nem látom a listában:

[link]


Valószínűleg, csak 95 W TDP -ig kezei a procikat. Ez meg 125 W -os.


Amúgy én is osztom az első véleményét. Tök égő, amit az AMD művel. Ez a proci is már vagy 6 éve a piacon van. Az Intel ezalatt több generációt mutatott be, amik mind lepipálták az FX -et.

Még egy használt 2. vagy 3. gen -es i5 -el is jobban járnál, mint ezzel. Teljesítményben, fogyasztásban, melegedésben, mindenhogy.

2016. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem drágább egy i3-mas konfigot se összerakni. És a teljesítménye se lesz rosszabb, sőt még jobb is, játékok alatt meg pláne. Kevesebb is a fogyasztás se egy hátrány. Illetve ha már kevés lesz a teljesítménye még mindig lehet egy erősebb procit beletenni, míg am3+nál már nem igazán tudsz hova fejleszteni, régi és halott platform. Csak akkor érné meg ha nevetségesen olcsón tudnád beszerezni az alkatrészeket. Újonnan már semmiképp, mert ugyan annyi pénzből erősebb intelre lehet építeni.
2016. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ebbe a lapba bele akarnád ranki átmenetileg is le kellene tiltani 4 magot . De ahogy írták nem érdemes fx -re építeni.
2016. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!