Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a gépemben 4GB RAM találhat...

Ha a gépemben 4GB RAM található, az cserélhető erősebbre? A többit lent találod.

Figyelt kérdés

Nah kérdésem a következő.

Adott egy lenovo B590 laptop, nem mai darab. 4GB RAM van benne gyárilag, ezt szeretném valahogy "bővíteni"

Ha belenyomok 2db 6vagy 8 GB os RAMot, azt beveszi vagy le se sz4rja? Vagy csak simán adjak neki egy ikertesót és legyen 2x4gb? Őszintén hülye vagyok a témában úgyhogy okoskodók kerüljenek, csak vérprofik válaszát várom :D

Előre is köszöntem :*



2016. dec. 12. 20:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok az a kérdező, nemtom fontos tudnivaló vagy sem DDR3as micsoda ez és 1600 megavalamin fut....
2016. dec. 12. 20:13
 2/6 anonim ***** válasza:
egy ddr3 as,1600mhz-s vagy ikertesó mehet bele
2016. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2x4 GB max. [link]
2016. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A választ már megírták. Én csak annyit okoskodnék, hogy ha egy régebbi gépről van szó, akkor valószínűleg nem leszel előrébb a memóriabővítéssel.
2016. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fentiek után már én sem okoskodnék, legfeljebb annyit, hogy #4-es meglátásából kihúznám a "valószínűleg" szócskát.


A szűk keresztmetszetet a hdd okozhatja, és nem tárkapacitásban. Esetleg erre rágyúrhatsz.

2016. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó szivem szerint felturbóznám rendesen, de az asszony a karácsonyfaalá asztali gépet vett, fogalmam sincs hogy milyet, majd meglátom, de ahogy gondolom ízlése szerint vette, úgyhogy ha bele lesz sz4rva de szép akkor is megveszi. Nemtudom mismindent lehet még cserélni jobbra laptopon, úgyhogy ha tudtok valamit ami cserélhető akkor szivesen fogadom válaszaitokat
2016. dec. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!