Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel lehet a baj?

Mivel lehet a baj?

Figyelt kérdés
Bekapcsoláskor a monitor hosszabb ideig berreg, a képernyő zavaróan vibrál, az utóbbi időkben pedig el is sötétül a kép, így ki-be kell nyomogatni a monitoromat. Néhány perc szerencsétlenkedés után ez megoldódik, de nagyon zavar. Kicseréltem a kábeleket, de nem javult a helyzet. Áthoztam egy másik monitort, amin néhány másodpercenként levágódik a kép, amint újra bekapcsolom és itt még csak nem is javul meg. Mivel lehet a gond? A videokártyám alaplapi, ezért sem értem annyira.

2016. dec. 13. 15:59
 1/1 MGéza ***** válasza:
Az alaplapi videokártya pont úgy tönkre tud menni, mint bármelyik másik. Mivel monitort is cseréltél így sajna tutira az kezdi megadni magát. Hogy biztos legyél benne, tegyél be egy videokártyát és nézd meg hogy arra kötve mit csinál.
2016. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!