Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a Monitoromnak?

Mi baja lehet a Monitoromnak?

Figyelt kérdés

Vettem újonnan egy monitort a számítógépemhez.

Összeszereltem,bekapcsoltam, minden jól működött, erre ma egy elég érdekes jelenséget produkált.

Az egész képernyőn elszórva ilyen lila kis pontok vannak.

A videókártyára gyanakodtam az elején,de rákötöttem a gépemre a TV-met és ott minden patent semmi hiba.

Aki esetleg jártas az ilyesmiben kérem ha tud segítsen.


Kép a hibáról :

[link]



2016. dec. 13. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez analóg interferencia eredménye. Többek között ezért nem használ ma már szinte senki VGA kábelt. Válts DVI-re vagy HDMI-re, és megszűnik. Ha erre valamiért nincs lehetőséged, vegyél egy jobb minőségű, erősen árnyékolt VGA kábelt, és jobb lesz akkor is.
2016. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hibás a monitor, A legjobb ha visszaküldöd.
2016. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megpróbálom DVI-vel.
2016. dec. 13. 20:21
 4/5 Hominida ***** válasza:

#1, attól tartok, hogy te a fényképen nem a lila pontokat figyelted, merthogy a probléma az, a pixelinterferencia csak a fényképen látszik. Egyébként én húsz éve használok VGA kábelt, és jól elvagyok vele.


A kérdezőnek: mintha véletlenszerűen kiesne a zöld komponens az átvitt jelből. Mozgasd meg kicsit a csatlakozót és a kábelt, aztán a monitort. Ha megjelennek a lila pontok, akkor vidd vissza a cuccot, adjanak egy hibátlant.

2016. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek :)
2016. dec. 14. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!