Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy kikapcsol...

Bmario kérdése:

Miért van az, hogy kikapcsol a windows 10 az első indításnál, de ha újra bekapcsolom a laptopom akkor már működik minden rendesen?

Figyelt kérdés
Már próbáltam az F8-as billentyűt,hogy kikapcsolja az újra indítást és kiolvassam a hibát,de valamiért nem tudom behozni azt a beállítást!

2016. dec. 13. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert a windows 10 egy (bocs a kifejezésért) egy kalap sz*r. De a kalap ez esetben egy hatalmas cilinder.

Telepíts windows 7et, garantáltan gyorsabb lesz az egész rendszer, plusz áttekinthetőbb, és egyszerűbb is lesz.

2016. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt,de engem ennek a kérdésnek a helyes megoldása érdekel!Nem hiszem,hogy olyan rossz lenne a windows10 ,ezt a hibát magamnak köszönhetem,mert feltettem egy játékot és azóta csinálja!
2016. dec. 14. 07:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton (windows gomb + X):

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.


Ha az nem oldotta meg a problémát, próbáld meg előtte ezeket: rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet.

2016. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Futattam őket, megnézem hideg indításnál,hogy jobb lett-e!
2016. dec. 15. 10:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jobb tőle, ugyanúgy újra be kell kapcsolni! Más ötlet?
2016. dec. 15. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg még ezt, futtasd rendszergazdai powershell-ben (Jobb egér katt a tálcára > feladatkezelő, majd amennyiben kis nézetben jelenne meg, úgy kattints a több részlet gombra alul. Kattints a Fájl fülre > új feladat futtatása. Tegyél pipát a feladat létrehozása rendszergazdai jogosultsággal opció elé), majd írd be a mezőbe:

Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

2016. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Windows nem találja a(z)'Get-AppxPackage' fájlt. Ellenőrizze,hogy helyesen írta-e be a nevét,majd próbálkozzon újra. :(
2016. dec. 16. 08:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egyik hibajavító sem járt sikerrel, akkor vagy állítsd alaphelyzetbe a windows-t (gépház > frissítés és biztonság > helyreállítás > gép alaphelyzetbe állítása), vagy telepítsd újra.
2016. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A helyreállítás se sikerült,mert azt írta,hogy nem lehetséges! Hátr akkor marad az újra rakás! Azért köszönöm a segítséget!!
2016. dec. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!