Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy alaplapba bármilyen...

Egy alaplapba bármilyen videókártyát lehet rakni?

Figyelt kérdés
Egy asus a88xm-a van nekem és nem írja , hogy milyet támogat,de azt tudom,hogy pci express-es kell.Nem tudom , hogy ddr3-as jó e bele.
2016. dec. 15. 11:51
 1/4 Bandi1214 ***** válasza:
Bármilyet bele lehet rakni.
2016. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem! AGP-t nem lehet PCI-E-s lapba és fordítva sem. :) Ez kicsit poén volt. Amúgy igen, az AGP-t leszámítva bármelyiket.
2016. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért 2016-ban már ne rakjon bele gddr3-mas videokártyát se. Egyébként is mióta szoktunk a vram alapján gput nézni?
2016. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AGP kártya nem megy bele, de PCI slotba se megy bele a PCI-e kártya (meg fordítva se), mert meg van fordítva a csatlakozó.


Mondjuk elég régóta PCI-e van a piacon, szóval azzal menni fog. Legalább GDDR5-öset vegyél, bár itt is inkább a pontos név a mérvadó a benne található GPU miatt, hiszen az fogja meghatározni a legfontosabb dolgokat, mint mire képes, mennyire gyorsan képes rá.

2016. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!