Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet aktív HDMI vagy...

Hol lehet aktív HDMI vagy DVI-D VGA átalakítót venni? Milyet érdemes választani?

Figyelt kérdés

A VGA 1060, a digitális kimenetelt támogatja csak, tehát DVI-D és mini HDMI, tehát valamilyen aktív átalakító kéne, ha minden igaz. Ha veszek ilyet akkor garantáltan fog működni?


(Tavaszig lenne ez a megoldás, akkor vennék új monitort.)



2016. dec. 15. 18:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Ez pl. jó?

[link]

2016. dec. 15. 18:32
 2/9 A kérdező kommentje:

Vagy ez:

[link]

2016. dec. 15. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor most jöhet, hogy megmondtam?
2016. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#5 Persze, leesett. Tudtam, hogy az nem lesz jó, de 500Ft-t megért egy próba.


Viszont nem tudom, hogy átalakítóval működni fog e rendesen.


Ezeket néztem:

[link]


[link]


Csak ezek már elég drágák a kockáztatáshoz.

2016. dec. 15. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg felfogod, amit írtam, az az ötszázas is a zsebedben maradt volna. Az utóbbi nagyobb valószínűséggel megy.
2016. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanígy 1060-am van. Meg is rendeltem hozzá az 1# linkből az átalakítot, mert azt mondtákazzal elvileg működni fog, sajnos kipróbálni még nem tudtam, mert nem érkezett meg, mert Debrecenből Székesfehérvárra hosszú az út (1 hét). De kíváncsi vagyok a válaszoló mit ért azon, hogy megmondta?
2016. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, igazad van. Mondjuk szerintem 500 Ft-ért el is tudom adni.


Értem, akkor az iPon oldaláról lehet megrendelem, az egyiket. Remélhetőleg jó lesz. Amúgy úgy hallottam ezek eléggé rontják a jelet, ez igaz?


Köszi a segítséget!

2016. dec. 15. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi. Egy kicsit engem is összezavartál, aztán megértettem. 500 forint már nem oszt, nem szoroz. Ha minden igaz kérdezőnek egy konverter kell, ami az első linkben is van, amit a kérdező küldött.
2016. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!