Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép nem ismeri fel...

A számítógép nem ismeri fel az egész ramot, ami bele van rakva, lent leírtam, hogy mi a gond, hogy az úgy megoldható vagy mivel lehet gond? (Bocsi, hogy nem tudom jól megfogalmazni de nem értek annyira az ilyenhez)

Figyelt kérdés

A ramokkal nincs semmi baj, mivel másik gépbe fel ismeri az egészet, de én mikor berakom a 4 gb ramot, csak 3,06-ot használ, vagyis csak az használható.Az lenne a kérdésem , hogy alaplapot kellene cserélni ? Alaplap neve :Biostar p4m900m7-fe socket 775/2xddr2/sata2.0/pci-e x16

És igen, 64 bites rendszer van


2016. dec. 17. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alaplap gyártójának oldaláról:


Due to the chipset limitation, the actual memory size may be less than 4GB for the reservation for system usage under Windows® XP, Windows® XP 64-bit, Windows® Vista™ and Windows® Vista™ 64-bit.

2016. dec. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gyenge a lap chipsetelése.
2016. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!