Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápot vegyem? (Seasonic...

O321C kérdése:

Melyik tápot vegyem? (Seasonic, Be quiet, Enermax)

Figyelt kérdés

Éppen most akartam rendelni compkertől de elfogyott nekik a Corsair CX450M. Hármat néztem ki helyette de nem tudom melyik lenne a legjobb vétel. Ebben kérem a segítségeteket.


Seasonic S12 II S12II-430 430W [80+ Bronze] 21 420 ft

Be Quiet Pure Power L8 430W [Moduláris, 80+ Bronze] 21 490 ft

Enermax Triathlor ECO 450W [Moduláris, 80+ Bronze] 18 760 ft


Enermaxról nem sokat hallottam viszont itt többen is ajánlották. Mennyire minőségi és milyen élettartama van ezeknek a tápoknak?

Nekem most egy 6 éves Corsair VX450 van a gépemben és eddig semmi probléma nem volt vele tehát ehhez hasonlót kersek :D


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. dec. 17. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne mindhárom, az első kettővel annyi a problémám, hogy túlárazottak, így nálam az Enermax a befutó.

De az sem biztos, hogy a VX-et cserélni kéne.

2016. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mind a három jó, válaszd azt amelyik szimpatikus.
2016. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Aqua-nál még van,szóval érdemes inkább azt venni.Illetve BQ Pure Power 9-t venni.A VX egy Seasonic beles táp szóval azt nagyon eltalálták akkoriban és az árazását is.

A 3 közül szerintem is az ECO.

2016. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 A vx becsülettel megszolgálta de azért nem szeretnék már rábízni még egy konfigot.


#3 Aqua-nal sincs már Corsair, tegnap fogyott el :D Amúgy szerintem az Aqua drága amúgy.


Köszönöm a válaszokat, akkor valószínűleg az ECO-t veszem majd meg. Ebben az árban nem nagyon találtam mást amiről jót is hallani.

2016. dec. 17. 14:04
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 Be quiet! Pure Power 9 400W CM BN266. Erre gondoltál?

Pcx-en találtam 19 469 ft. 80+ Silver és FPS belsős ahogy elnézem. Akkor gondolom ez jobb vétel lenne?


Cooler masternek van egy psu kalkulátorja ahol meg lehet nézni, hogy mekkora tép kell egy konfighoz. Az mennyire releváns vajon?

Ott azt írja, hogy egy i3 -6100, 8gb, rx470-nek elég 400w.

Ez valós érték?

Bocs, hogy a kérdésen belül is kérdezek de ezért nem akarok újat posztolni :D Köszi

2016. dec. 17. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
#5.Igen,az a legjobb vétel.
2016. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. dec. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!