Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogyha a winchest...

Levi :D kérdése:

Miért van az hogyha a winchesteremre a gépről egy fájlt másolok azt ilyen max.1mb/s-mal másolja, hogyha meg a wincesterről gépre azt rendes 30-40mb/s. Mal másolja?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung winchesterem, ami régen jól teljesített semmi baja nem volt, de most elkezdett nagyon lassan működni. Ahogy írtam mikor Számítógépről másolok rá filmeket, zenéket, képeket stb. akkor nagyon lassan másolja, hogyha pedig a winchesterről másolom a Számítógépre akkor meg rendesen 30-40mb/s-mal másolja.

Szerintem nem a Számítógép hibája mert már más Számítógépről is megpróbáltam és ugyan ezt tapasztaltam.

Töredezettségmentesítettem, azzal a programmal ami alapból a Windows-ba van építve és azután sem történt semmi más.

Tudtok valami ötletet/megoldást adni?


2016. dec. 18. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

ezzel teszteld le a merevlemezt:

Hard Disk Sentinel PROFESSIONAL hordozható v4.71 (ZIP)

[link]

2016. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!