Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Helo . Valakinek otlet,...

Csekee kérdése:

Helo . Valakinek otlet, megoldas, vagy tapsztalat altal, elkepzelese van arrol, hogy hogyan lehetne xbox one konzolra 2, de leginkabb 3 monitort/tv t csatlakoztatni? Ha valaki tud, segiteni, elore is koszi.

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sehogy.. sok videot lattam mar higy masnak sikerult eleg komoly modon. De midnenfle atalakitokat es egyeb jel fogado es stb... dolgot hasznaltak hozza. Annyit nem er.bonyolult. meg nezem a linket koszi. Valaki esetleg meg,mas otlet?
2016. dec. 22. 00:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne egyszeru megoldas, akkor masok miert koltenenek vagyonokat atalakitokra es konverterekre?:)
2016. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mert megteheti? Persze biztos can, kulonbseg is koztuk azert ,olcsobb vs. dragabb.. neten talaltam olyan videot ahol win.10 en keresztul is streameltek at a jatekot 3 monitorra. Esetleg errol valaki tud valamit?
2016. dec. 22. 03:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Streamelés Win10en keresztül simán elképzelhető, hiszen az csak adattovábbítás egyszerre több helyre. Xboxról szinte esélytelen, hogy van ilyen (a gép tuti nem támogat több kimenetet), maximum valami drága köztes egységgel ami egy bemeneti jelből hármat csinál.


PCn is a legtöbb videokárty maximum egy extra "asztalt" (képernyőt bír el), tehát alsó hangon 2 videokártya és egy combos központi egység kéne hozzá megfelelő memóriával, hogy elbírja.

2016. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Streamelni lehet win.10 ezen keresztul . Az tuti. Nekem arra lenne szuksegem hogy valaki tudja e hogy pontosan hogyan?! Izmos video kartya dolog meg... hmmm 2 kepernyore ,osztva nem nagy dolog ki tenni valamit ,nem kell tul eros videokartya hozza. 3-4 evvel ezelotti gepem mar siman ki, tette , es nem kulon kepernyokent hasznalta a. 2 monitort. Hanem egyszerre . Vagyis jatszani isis tudtam volna. De nekem most be kellene iktassam az xbox ot is ,igy mar bonyolultabb.ezzel vagyok gondban.
2016. dec. 22. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Xboxos Twitch appal is lehet élő streamet nyomni, de az a neten keresztül megy a Twitch szerverekre és onnan nyithatod meg akárhány gépen.
2016. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!