Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 20"-es, Wide, LCD monitorom...

20"-es, Wide, LCD monitorom képernyőjét mivel tisztítsam?

Figyelt kérdés

A képernyője olyan matt (mármint hogy nem tükröződik) és sajnos van rajta 1-2 ujjlenyomat, ami bekapcsolt állapotban észrevehetetlen, de engem akkor is zavar.. mivel törölgessem át ami nem árt neki?

A régi CRT monitornak a bútortiszító is megfelelt :), de most nem tudom mit kéne használni..


2008. okt. 7. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress vissza ebben a topicban, már sokszor meg lett válaszolva. Amúgy lehet kapni TFT vagy laptop törlőkendőt, az jó. De megteszi egy nedves papírzsepi, utána meg egy száraz, és nem lesz foltos. Oldószeres vagy alkoholos tisztítót ne használj, mert attól bemattulhat ha műanyag a képernyő. Ha üveg akkor esetleg lehet alkoholost is használni. Sok sikert.
2008. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Amúgy vissznéztem 2 oldalnyit, nem találtam semmit, és mielőtt kiírta volna a kérdést, a hasonló kérdések között sem volt ilyesmi, másképpen ha találtam volna nem kérdeztem volna mégegyszer. De most hogy mondtad még alaposabban megnéztem a régebbi kérdéseket és találtam ilyen kérdést. :)

2008. okt. 7. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

pl. valami ilyennel.

sok helyen lehet kapni.


[link]

2008. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

avery surface cleaner, illetve: clin citrus universal,

fújd be, majd pamut ronggyal töröld át a többi gyorsan elpárolog!

2009. ápr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem fog bemattulni az averytől ezt előre megmondom neked !
2009. ápr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!