Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy integrált alaplapra...

Marcesz660 kérdése:

Egy integrált alaplapra rálehet-e helyezni egy videókártyát?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy rá lehet-e rakni.

2016. dec. 24. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Rátenni bármit rátehetsz, akár egy kisebb serpernyőt is.
2016. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de hova van integrálva az alaplap?
2016. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 a gépházba, csavarral :D
2016. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MGéza ***** válasza:
Ha nem vagy hajlandó leírni az alaplapod típusát, akkor nem tudjuk megmondani. Ha van rajta hozzá slot akkor minden valószínűség szerint helyesen BELE tudod helyezni.
2016. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 panko24 ***** válasza:
0%

Szeretem, ha valaki fel tesz egy kérdést és a segítők azonnal fikázni kezdik szerencsétlent. Szóval az alaplapodra van integrálva a videókártyád valószínűleg.

Mert nem teljesen jól írtad le ezzel semmi gond nincs.

Először is meg kellene nézned a videokártya csatlakozóját. Nem gond ha nem tudod utána sem megállapítani. Az alaplapra rá van nyomtatva a típusa azt beütöd a keresőbe és ott megtalálod a választ. Sajnos nem csak a videokártyádtól függ, hogy mit bír a géped. Ha esetleg nem megy privátban küld el a típusát és megpróbálok segíteni.

2016. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 - én meg azt szeretem, ha valaki legalább érti, hogy a kérdező mire akar gondolni, még ha a kérdés maga értelmetlen is. De amire itt a kérdező gondol, azt legalább az alaplap típusa nélkül nem lehet megválaszolni. Mindenesetre nem arra, amit te leírtál neki. Valószínű se a kérdezőt, se a lőtéri kopasz kutyát nem érdekli az integrált videokártya típusa egyébként.
2016. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 5/6 Időpont ma 21:07


Mi meg azt szeretjük, ha kapunk egy értelmes kérdést. Nem kell értenie hozzá, nem azt várjuk el. De ha már nem ért hozzá, legalább magyarázzon mi a lótúrót akar.


Amikor fiatalként fogalmam sem volt a főzésről, akkor nem azt kérdeztem, hogy "Te, azt az izét a borsóhoz hogy csinálom?", hanem kifejtettem, hogy borsófőzeléket szeretnék csinálni, és tudom, hogy kell hozzá valami izé, amit előre bekeverünk, és az mondhatni az alapja a főzelékeknek és hogy mi az, és hogy is kell csinálni?


De ez a fenti, ebből te se értetted jól, hogy mit szeretne. Vagy, ha mégis erre gondolt a kérdező, akkor vannak itt bajok...

2016. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 panko24 ***** válasza:
0%
Azért kérdezi mert nem ért hozzá.
2016. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8/8 Időpont ma 21:49


Ajánlom újraolvasásra a 2. bekezdésem.

2016. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MGéza ***** válasza:

Na fussunk nem újra, tisztelt kérdező:

Szóval milyen alaplapról van szó, típus szerint? Mibe van integrálva? Brand pc vagy HTCP? Milyen videokártyát szeretnél beletenni?

2016. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!