Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek Grid 2, / Grid...

Szerintetek Grid 2, / Grid Autosport a jobb játék? Melyiket éri megvenni jobban szerintetek?

Figyelt kérdés

Aki esetleg játszott a játékkal, kérem írja le a véleményét!

Steamen akció van, a Grid 2 , [4.55$], a Grid Autosport [4.99$]


Előre is köszönöm! :)



#játék #Steam #Grid 2 ##ForProPlayers.
2016. dec. 24. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A Grid Autosport realiszitikusabb, sima autóversenyzős körülmények között zajlik, és elég sok verseny van.


A Grid 2 inkább ilyen fiatalosabb, causalosabb felfogásban tálalja a versenyzést, facebook követőket nyersz, meg ilyenek..


Én a GRID 1-et végigvittem (kicsit monoton volt), de a Grid 2-t már meguntam. Állítólag az Autosport inkább az első rész spirituszát folytatja. Amúgy a Grid 1 most ingyenes a humblebundle.com c. oldalon.

2016. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen tudom, a grid 1 megis van, egész jó játék, és így láttam hogy akció van és gondoltam érdemes lenne megvenni a grid 2 őt, aztán láttam ezt az Autosportot, meglátjuk, nekem az Autosport tetszik eddig, de van még pár napom eldönteni, és köszi szépen a válaszodat)))
2016. dec. 25. 00:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszett.


Ez jobban bejön DiRT Showdown. Roncs derbi része is van + király zenék. Kontrollerek is működnek és splitscreen is van. :)

2016. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!