Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Speedlink joystick működési...

Speedlink joystick működési probléma. Z tengely. Miért?

Figyelt kérdés

Sok éve meg lett véve ez a joystick. Ma 3-4000 Ft az ára szóval nem egy túl jó darab ráadásul attól a márkától van amivel rengeteg rossz tapasztalatom volt, és a mostani is csak ezt erősíti: speedlink.

De ha már itt porosodik ennyi éve legalább hadd tudjam valamire használni.


A típus Speedlink Defender Twist Joystick SL-6622.

A leírás alapján bekalibráltam. Majd kipróbáltam War Thunderben. Bár tudom hogy elég bonyoulult lehet a joystick-os irányítás de ha előredöntöm a botot akkor nem kéne gyorsítania is és lefele mennie is hanem csak az egyik. Repülőtérről indulásnál a repülő olyan 20-30 fokkal balra megy nem pedig egyenesen hiába tartok mindent egyenesen, mintha ez lenne az egyenes neki. És jön a legjobb ha már a levegőben indulok akkor a repülőm folyamatosan forog és enyhén lefele megy pedig hozzá sem érek semmihez.


A fő gond nem a játék beállításaival lehet hanem inkább a joystickkal. Minden kalibrálás után a z forgás automatikusan nem 0-n hanem valamivel előbbre van. Minden más érték stimmel de ez nem , akárhányszor is kalibrálom. Bár nem értek a joystickokhoz de szerintem ez nem jó. Ez okozná a problémát? Nem tudom pontosan mi akar lenni a z tengely kalibrálása szóval ha esetleg rosszul tehettem valamit megköszönném ha kijavítanátok. Ha pedig más a probléma akkor nem tudom mi az.



#Defender #joystick #tengely #Speedlink #speedlink defender #sl-6622
2016. dec. 24. 20:08
 1/1 A kérdező kommentje:

Az interneten alig írnak valamit. A speedlink oldalán sincs szinte semmi.

Itt a prospektus online:

[link]



Itt a z tengely állása úgy hogy hozzá sem érek:

[link]


1-1 értékkel mindig arrébb megy ha csak enyhén hozzáérek is ,sőt még az erőhatás után is mozog egy darabig...


És itt a z tengelyt beállító kalibrálóablak:

[link]

Akármit akárhogy mozgatok, tekerek az érték akkor alig változik, és már attól hogy a kábelhez csak enyhén hozzáérek is mozog az érték

2016. dec. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!