Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban szeretném lecserélni...

Laptopban szeretném lecserélni a HDD-t SSD-re,120gb-s elég lenne hozzá?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 1TB-s hdd van benne, de úgy döntöttem, hogy rendelnék egy Kingston HyperX Savage SSD 120GB Upgrade Bundle Kit-et, és a megmaradt HDD-ből csinálnák hordozhatót a csomagolásban lévő átalakító segítségével. Egyetlen gondom, hogy nemtudom, hogy a windows-ot át-e tudná másolni a nagy kapacitás különbség végett.Köszi a válaszokat :)
2016. dec. 26. 05:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Windowst nem lehet átmásolni. Csak is újratelepítéssel működhet a dolog.
2016. dec. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De klónozni le lehet
2016. dec. 26. 05:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Klónozd csak le, azt majd meglátod. :)

De ha tudsz erről a lehetőségről, akkor mi a kérdésed lényege ?

2016. dec. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha a vinyón tárolt adatok mennyisége meghaladja ez SSD kapacitását, akkor nyilván nem tudod klónozni. Ezért kell egy átmeneti tárolóra kimenteni addig az adatokat.


De szerintem sokkal egyszerűbb ha friss Windowst telepítsz az SSD -re. Utána a vinyóról meg letörlöd a felesleges rendszermappákat.

2016. dec. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is telepíts új windows-t.
2016. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"csinálnák hordozhatót a csomagolásban lévő átalakító segítségével." Keress rá az odd keretre szerintem az is jó lessz neked :)
2016. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!