Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy 4 gigás ddr4-es memória...

Ha egy 4 gigás ddr4-es memória mellé veszek egy 8 gigásat akkor működik a dual channel?

Figyelt kérdés

Érdemes egyáltalán 12 gigára bővíteni vagy elég a 8 giga is.

Játékra használom a gépet GTA 5-höz meg később FIFA 16 vagy 17-hez.

Bocsi ha nem jól fogalmaztam de annyira nem értek hozzá.

Előre is köszi és Kellemes ünnepeket! :)



2016. dec. 26. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érezhető a különbség a dual és a nem dual között, max. "műszerrel" kimérhető. Ellenben a 4 és 12 giga között ég és föld, szinte mintha másik gép lenne.


A 8 most még elég lenne, de ha nem bővítesz gépet szinte minden évben, akkor érdemes fentebbre becélozni, mert pár év múlva már szűk lesz.

2016. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még azt azért hozzátenném, hogy nem, nem lesz dual channel-ben a RAM.
2016. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem: a 8 gb ram már most szűk pár játéknak.
2016. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mire nem elég 8GB RAM GTA5-höz és FIFA-hoz. A FIFA 17 ajánlott gépigénye szerint kell 8GB RAM.
2016. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt írtam pár játéknak, nem a kérdésben szerepelt játékokat írtam. Amúgy ezekhez elég. De a jövőben és a most megjelent pár játékhoz már szűkös lesz. Gobdolom a kérdező nem fog évekre leragadni a fent említett játékoknál. Mindenki szajkózza a 8 giga ma még bőven elég szöveget, holott már jó pár játék kijött, aminek bizony több kell, hiszen alapból bekajálnak futás közben vagy 10 giga ramot. Pár éve még mindenki azt szajkózta, minek 8 giga ram, 4 giga bőven elég. Változnak az idők, a játékok meg egyre éhesebbek.
2016. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!