Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Füle Roland kérdése:

Mi a véleményetek erről a táp-ról? : FSP Hyper 700 700W Illetve ha tudtok ennél jobb minőségű 700W os tápot és olyan 22. 000 Ft. Alatt mondani akkor írjátok le.

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
700 Watt? Sli vagy crossfire lesz a gépben? Vagy csak e-pénisz, hogy jó nagy tápod van?
2016. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak azért szeretnék ékkora tápot mert a mostani 480W os tápom alatt mindig kékhalalt kapok egy olyan üzenettel ami a táphibakra jellemző és már alapból feszegetem a 480W-ot és gondolom ekkora csak jó lessz meg alapból szeretnék még nagy teljesítményű videókártyát és procit amihez azért kell a táp. De ha tudsz ennél jobbat mondani elfogadom.
2016. dec. 27. 10:06
 3/20 anonim ***** válasza:

#1: Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy kinek mire kell 700 wattos táp. Bírom az ilyen válaszokat. És utálom az ilyen embereket.


Kérdésre: Semmi baj a táppal, bátran vállalható, de egy fokkal jobb a Hydro 700w-os. pcx-nél 25 ezerért.


[link]

2016. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bátran nézelődhetsz 500-550-600w-os minőségi tápok között is, lehet, nem feltétlen kellene 700w-os. Én a pcx-en szoktam az ilyen cuccaimat beszerezni.
2016. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2016. dec. 27. 10:10
 6/20 anonim ***** válasza:

Egy JÓ (!) 480W-os táp szinte mindenre elég.

A kékhalált ne ott keresd !

A 700 w az tényleg bődületesen sok, és felesleges.

De ha neked az a szimpi, ám legyen.

2016. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha túl sok áramot venne fel a PC, akkor az OCP miatt a tápegység nem kékhalálozik, HANEM LEVÁGJA AZ ÁRAMOT. A kékhalálnak semmi köze nincs a tápegység teljesítményéhez. Inkább a nagy feszültségingadozás okozhatja a problémát, aminek a tápegység minőségéhez van köze.


Más: Ha 480W nem elég a gépedhez, akkor 15 ezres tápegység sem lesz elég. A Hyper egy viszonylag alacsony minőségű tápegység, már az 500W modellje sem éri meg.

2016. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

3#. én meg az ilyen válaszolókat utálom. Legtöbbször az emberek nem értenek a tápegységhez, azért kérdeznek rá és ezért kéne a kérdezőnek kiírnia a gép pontos konfigurációját, hogy megfelelő tápegységet tudjunk adni.


Most is kidobatnál a kérdezővel 10 ezer forintot, amikor az 500W-s hydro is elég lenne neki.

2016. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

akkor csak hogy értelmes választ is adjak, már ha baj, hogy megkérdeztem miért kell 700-as táp. Ha nem lesz több kártyás rendszer a gépedben akkor a legrosszabb esetben is elég egy 600-as táp de akkor már egy 300 wattos vga és egy 140 wattos procit is ellát. De ha leírnád mi van most a gépedben akkor be lehetne lőni rendesen mekkora táp is kell neked. De nézegess fsp-t be quiet-et cooler masterekben is van jó, thermaltake vagy saesonic amik még jók. FSP-ből hexa-t semmiképpen se vegyél, mert haver amit most vett utoljára már a súlya se volt valami meggyőző, ráadásul 2 hetet bírt ki utána gariztatni kellett. Nekem egy cooler master g550m-em van félmoduláris halk és jól teszi a dolgát.


Egyébként ha intel procid van és mellette nvidia kártya és nem túl régiek akkor egy 500-as táp bőven elég. Ja és a tápod mostani tipusát se írtad le, mert lehet nem valami minőségi és a 480 wattból tud csak 380-at.

2016. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A gépem: alaplap: maximus gene 3

proci: intel core i7 870

Ram: 2x HyperX FurY 4GB

Videókártya: GT730

Van egy hálózatikártyám aminek pontos nevét nem tudom

Merevlemez: WesernDigital500GB

Van egy meghajtóm is aminek szintén pontos márkát nem tudok de nagyon régi

Gépházam egy Zalman Z9 Plus

Proci hűtő: Cooler Master 103

Ha ehhez mondtok nekem egy jó minőségi tápot azt nagyon megköszönném!

2016. dec. 27. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!