Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felismerne a mobiltelefonom...

Felismerne a mobiltelefonom OTG-n kereszül egy külső házba rakott merevlemezt?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy 1TB-os HDD-t és arra gondoltam hogy vennék hozzá egy USB3.0-ás külső házat is, hogy rá tudjam kötni a mobilomra. A telefonomhoz van OTG átalakítóm, amit már pendrive-al már használtam. Egy külső házzal a táp ellátás se lenne gond (úgy mint mondjuk egy külső HDD-nél), mert olyat néztem, aminek van külön tápcsatlakozója. Nem tudom használt e már valaki így HDD-t telefonnal. Ha igen örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait!

2016. dec. 27. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ha a telefon rootolt plusz meg van oldva hogy plusz áramot adj a meghajtóra mert a telefon nem hajtja el akoor elméletben mennie kell.


Root jog leginkább az ntfs meghajtók csatolásához kell és mivel az android linux alapú így marancssor vagy play áruházból szedet mount és meghajtó csatoló progik segítenek Pl paragon ntfs asszem

2016. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mindenképpen szükséges rootolni a telefont? Van még garancia a telefonomon, amit nem akarnék elveszíteni emiatt.
2016. dec. 30. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen kell rootolni de a legujab rendszerel sony asus lg 7.0 droifd nal nem kell


Ajanlot kingroot apk rotolni mert van unroot a garihoz jo unroot majd torlod a programot

2017. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!