Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB hangfal összekötése...

USB hangfal összekötése bluetooth-on keresztül?

Figyelt kérdés

Jelenleg a laptopom egy USB kábellel van összekötve a hangfalammal. Szeretném a kábelt kiváltani valahogyan, pl. bluetooth segítségével.


Úgy képzelem el, hogy az USB kábelt ami a hangfalból jön és a laptopba megy, a laptop helyett egy "eszközbe" dugnám be, és az az eszköz pl. bluetoothon keresztül csatlakozna a laptopomhoz. (ha nem bluetooth akkor wifi vagy bármi más megoldás is érdekelne).


Létezik ilyen "kütyü"? Ha igen mi a neve? Vagy ha nem így, hogyan tudnám megoldani a gondot? Egyszerű Auna 5.1-es hangrendszer.


Előre is köszi :)



2016. dec. 28. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hasonlóra gondolok én is, de amiket küldtél, nem olyan transzmitterek, amikbe a hangfal jack dugóit kell csatlakoztatnom?


Válaszod nyomán most gondoltam végig, hogy a kérdésem nem volt pontos, hisz a hangfalamból nem jön ki USB kábel amit a laptopba csatlakoztatok. A hangfalból kijön 3 jack csatlakozó amit egy külső hangkártyába dugok be, és a külső hangkártya USB kábelét csatlakoztatom a laptopba (lévén, hogy laptopom nem rendelkezik 5.1-es bemenettel, hangfalam viszont 5.1-es).


Szóval most, hogy korrigáltam, tudnál olyan eszközt ajánlani, amibe ennek a külső hangkártyának az USB kábelét tudom bedugni, és így ez az eszköz csatlakozna bluetooth-on a laptophoz?

Vagy lehet, hogy egyszerűbb lenne kihagyni a külső hangkártyám és egy olyan transzmittert alkalmazni amit te javasoltál, viszont ilyen létezik nem sztereoba is? Mert amiket küldtél azok nem 5.1-esek ha jól láttam. (Ezen kívül nem vagyok benne biztos, hogy a laptopom hangkártyája kezelné az 5.1-et, hisz alapból csak sztereo bemenet van).


Illetve fontos lenne, hogy ne aksis legyen az eszköz (a transzmitter), egyszer szeretném összedugni és utána nem lenne szerencsés 8-10 óránként tölteni az aksiját -> vagy vegye fel a kellő áramot USB-n, vagy lehessen külön csatlakoztatni a hálózati forráshoz.

2016. dec. 29. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyesmiről,hogy létezne,talán a bluetooth kevés hozzá..
2016. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!