Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DDR3L RAM foglalatba tehetek...

DDR3L RAM foglalatba tehetek DDR3 RAM-ot? (Laptop)

Figyelt kérdés
Lenne valami baja?

2016. dec. 28. 15:21
1 2
 11/17 Dongaben ***** válasza:
A slot ugyanaz, csak a működtető feszültség más. Lehet, hogy megy 1,35 V-al is a sima DDR3, csak lassabban. Végső esetben megkérdezheted az ACER Magyarország honlapján.
2016. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon vettem. Garancia viszont még van rajta 2 hónap, szóval nem szeretném hangoztatni, hogy megbontom a gépet és új ramot teszek bele. Főleg nem a gyártónak :DD
2016. dec. 28. 21:25
 13/17 A kérdező kommentje:
De a gép ettől elfüstölni nem fog ugye? Vagy milyen gondok adóthatnak? Ha bekapcsol a gép és felismeri a ramot, akkor már nagy gond nem lehet. Nem de?
2016. dec. 28. 21:26
 14/17 Dongaben ***** válasza:
Max. Nem indul el...de szerintem így is elindul. De "füstölni" biztosan nem fog egy alacsonyabb feszültséggel működő RAM miatt.
2016. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Már kapom is szét a gépet.
2016. dec. 28. 21:55
 16/17 A kérdező kommentje:

Sikerült :)

Elsőnek kicsit lassan akart bekapcsolni, csak a sötét kép volt. De azóta hasít :)

Fel is ismerte. Viszont leszedek valamilyen progit, hogy nyomon követhessem a hőfokokat.

2016. dec. 28. 22:19
 17/17 Dongaben ***** válasza:
Hurrá! Inkább, ha lesz időd, jobban nézz körül a BIOS-ban. Valahol tuti van hozzá beállítás! A lehető legkisebb mértékben növeld a feszültséget (Nem 0,5v-al, mert azt elírtam...:)) Amíg stabil, addig növelheted. Laptopnál amúgy is óvatosabban kell bánni a tuninggal, mert rosszabb a hűtése.
2016. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!