Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alábbi hardware-ekhez tudtok...

Camorri kérdése:

Alábbi hardware-ekhez tudtok mondani véleményt?

Figyelt kérdés

Gaming PC konfig:

CM Mastercase 5 Pro

i7-6700K

ASUS MAXIMUS VIII Hero

GTX 1080 Founder Edition

1TB WD Caviar Black 7200rpm

250GB SanDisk X400 (M.2 SATA)

Noctua NH-D15S

32GB Corsair Vengeance DDR4 RAM

Corsair 750W táp


2016. dec. 28. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdés és valós a vásárlási szándék, akkor szerintem túlárazott nagyon, mennyibe lenne ez és hol? Mi a táp és a ram pontos típusa?
2016. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

RAM: DDR4-2666 Corsair LPX 32GB

táp: 750W - Corsair HXi Platinum Series

kb. 2500€ a végösszeg (~750e Ft)

2016. dec. 28. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire használnád, mekkora tárhelyre van szükséged kb.?
2016. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gaming, munka, meg szobadíszítő elem lenne.
2016. dec. 29. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen felbontás? Milyen munka?
2016. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Először csak fullHD aztán később lehet hogy 4K (akár több monitoron is).

És eleinte csak programozói munka (később lehet hogy valami grafikus munka is).


Tudom hogy ennél olcsóbb gép is jó lenne az elvárásaimnak, de nincs kedvem pár év múlva megint venni egy új gépet. És az x99-eseket nem tudom megfizetni.


De amúgy ma rendeltem meg. Szóval innenstől nincs visszaút.


Azért köszi hogy segíteni próbálsz. És továbbra is szívesen fogadom a hozzászólásaid.

2016. dec. 29. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress rá erre: "elállási jog"


Röviden indoklás nélkül visszaküldheted 14 napon belül és kötelesek visszaadni a pénzt. Nem árt becsomagolás előtt fényképeket készíteni a termékekről, azaz hogy mindent hibátlanul karcmentesen küldesz vissza.

Ez magyarban van. Kinn is hasonló lehet. Max. felhívod őket, hogy még változik, addig jegeled a megrendelést.


Pedig szépen kijön(ne) ebből az árból egy X99 konfig is. Ha gondolod írok egyet. Ennek az M.2 SATA SSD-nek nincs értelme. A hűtő nagyon túlárazott. 16gb is bőven elég, főleg a mostani memória árak mellett, egyébként mindenképp valami 3000+ ramot vennék.


Founders Edition hűtése nem tudom milyen, de a partnerek hűtői jobbak szoktak lenni a gyárinál (meg az órajelek is).

2016. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!