Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó a superlux és a...

Mennyire jó a superlux és a pioneer márka?

Figyelt kérdés

Sok olyat hallok hogy a gamer fülesek, pl ami most nekem van steelseries siberia v2, sokkal gyengébb hangzásban mint a nála jóval olcsóbb superlux vagy pioneer.


Superlux HD681 evo-t mondják nagyon jónak most, Pioneerből meg az SE-M531-et.


Ezek kb fele annyiba kerülnek mint a siberia V2-m. Tényleg jobb ezeknek a minősége mint siberi v2-nek? És ha igen akkor melyiket érdemes megvenni?



2016. dec. 29. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Az az egyik legnagyobb különbség, hogy a Superlux egy kifejezetten hangtechnikával foglalkozó cég, a steelseries pedig nem. Azaz a steelseries vesz egy fejhallgatót, mondjuk a superluxtól és utána mindenféle értelmetlen dolgot belepakol amik vonzóak a tizenéveseknek és viszonylag nagy összeget kifizet a marketingért különböző esport rendezvények alatt, belerak még mondjuk gyenge mikrofont is, majd ugyanazt a terméket eladja ötször annyiért mondván, hogy megéri a felárat, hiszen kifejezetten gamereknek készült. Igenám, csak a hangminőség közel sincs azon a szinten, mint amennyibe ez a termék kerül.


Tehát ha felmész egy olyan oldalra, ahol minőségi fejhallgatókat árulnak (pl [link] ), akkor látható, hogy steelseriest és más gamer hülyeséget nem is fogsz kapni, mivel aki kifejezetten a hangminőség és ergonómia miatt vesz fejhallgatót (ez egyébként nem tudom miért lenne furcsa), az ilyen cégek kínálatából fog nézni egy terméket.


Ha a Superlux HD681 evo-t kéne a steelseries siberia v2-vel összehasonlítani kizárólag a hangminőség alapján, akkor látatlanban (hallatlanban) úgy gondolom, hogy a superlux ajánlata valamivel jobb ártól függetlenül. Mivel nem ismerem a siberia v2 alapmodelljét ezért ezt biztosra nem tudom kijelenteni, de abban biztos vagyok, hogy hasonló szinten vannak.

2016. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!