Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most barátnőmnek hogyan...

Most barátnőmnek hogyan magyarázzam meg, hogy ami procit vett az igazából semmire nem jó?

Figyelt kérdés

Párom karácsonyra meglepett egy új alaplappal meg egy processzorral csak a gond ott kezdődik, hogy egy FX 8350-es processzorral aminek jól tudjuk igazából csak papíron van ereje.


Én speciel egy 7850K-ról váltottam volna intelre, de hát most egy nőtől az is nagy eredmény , hogy jó alaplapot választott a processzorhoz. Ti mit gondoltok játékra jó lenne ez az FX vagy adjam el ? Még nem bontottam ki. De megbántani se akarnám barátnőmet. Természetesen a meglepődés sikerült neki mert egyáltalán nem ért ezekhez a dolgokhoz. :)

Az alaplap típusa pedig: Asus M5A97 R2.0 alaplap


2016. dec. 30. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:

add el, vagy vidd vissza a boltba és cseréld be..

Én idén kaptam egy 100 megabites routert az 500as netemhez, tavaly egy 60e ft os kihangosítót ahhoz az autóhoz amit január első hetében adtunk el, beszerelni se lett volna időm, azért nem tettem bele a másik már meglevő kihangosítót se, így van kettő profi parrot kihangosítóm, és 2 olyan autóm amiben már van kihangosító, még a virágosvázát is kihangosíthatom.


De ez ilyen, meg akart lepni, aranyos volt,

2016. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"most egy nőtől az is nagy eredmény , hogy jó alaplapot választott a processzorhoz."

Azért ne általánosítgassunk, nem mindegyikük hülye az IT-hez. (Az AMD igazgatója is nő, hogy a témánál maradjunk.) Meg voltak itt már bőven fiúktól is olyan kérdések/válaszok, hogy csak néztünk...


De visszatérve a problémához, szerintem próbáld megbeszélni a barátnőddel, hogy tényleg jobb lenne most az Intel, talán megértő lesz. Ha még nincs felbontva a cucc, egyszerűen el kell állni a vásárlástól.

2016. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneket vett neked akkor becsüld meg, jó asszonypajtásnak tűnik.


Értelemszerűen beszélj vele, hogy nagyon örülsz az ajándéknak meg minden, de átverték a boltosok, menjetek együtt vissza együtt megveszitek az újat plusz ha akarja meg is tanítod az alapokra

2016. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Hát figyelj, megértem ,hogy csak Intelre váltanál de azért az FX nem annyira gyenge mint amilyen gyengének tartják. ez a egy i3 6100 is erősebb nála azért nem igaz, vannak feladatok ahol erősebb az i3 de nem mindenhol.


Egyébként én elmagyaráznám neki az FX architektúrát és az Intel architektúrát, a HT-t és csodáit, elmondanám miért adták neki el a boltosok, biztos megértené.

2016. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha vissza tudod cserélni.Én egeret kaptam asszonytól [link] mindezt az avontól rendelte 6500 kemény pénzért ha leteszem az egérpadra a kurzor kiaraszol a képernyőből.Mindezt novemberbe időben megrendelve karácsonyra úgy hogy most már fújhatom.Ezt az oldalt meg sem merem neki mutatni [link]
2016. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnő, aki vagy 70ezeért vesz ajándékot??? Nekem bűzlik a történet... Inkább csak unaloműző kérdés lehet :)
2016. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt.
2016. dec. 30. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne...
2016. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!