Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HKC tápegység tapasztalatok?

HKC tápegység tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem egy 450W 2009-2010-es van.

2016. dec. 30. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy HKC USP5550-es tápom.


Semmi gond nem volt vele.


Attól függetlenül szépen visszavittem és vettem helyette egy Corsair-t. Nem kockáztatok!


:D

2017. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnos lutri egy ilyen táp. Valakinél évekig is elmegy, főleg, ha alacsony fogyasztású rendszert használ, és netezésnél meg némi irodai szoftver használatán kívűl nem is használja másra a gépet. De még ekkor is beköszön egy durranás és a perifériáknak annyi lehet.

Nekem spec. volt vargáné és társa tápom, 3 évig gond nélkül ment (ez több mint tíz éve volt). Egyszer csak bekapcs után durrant egyet. Iszonyatos mázlim volt, mert minden alkatrészem megúszta károsodás nélkül.

Azóta nagyon válogatós vagyok én is tápügyileg. Ha nincs pénz normális tápra, inkább rakjon még félre az ember, de SOHA NE A TÁPON SPÓROLJON! Hiszen az a "gép" szíve.

2017. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!