Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről az alaplapról mi a...

Erről az alaplapról mi a véleményetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 1/USB 3.1-t szeretnék vásárolni csak nagyon véleményeket nem igazán találtam róla. Játékra lenne 1 r9 290-es kártya és i5 4460 mellé.

2016. dec. 31. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Z lap K proci. Különben mi értelme?
2016. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Cserére én is gondoltam de nem ez volt a kérdés...
2016. dec. 31. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdés úgy szolt hogy "Erről az alaplapról mi a véleményetek?" nekem meg az hogy tuning lapot egy nem tuningolható procihoz felesleges.Mi ezzel a baj?
2016. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem cserelsz cput akkor nincs ertelme mefizetni a Z97 felarat, mostanihoz egy olcso b85 is tobb mint jo.


Velemenyeket azert nem talalsz rola, mert tularazott, rengeteg felesleges, design celu kiegeszitovel, egyszoval nagyon vacak ar/erteke miatt senki szinte se vesz/vett ilyet.

2016. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BM-Striker ***** válasza:

Kifutott termék, Mark 2 változat mér rág leváltotta.

Ilyen kategóriában szart nem kapsz, at egész azon múlik mennyiért tudod megvenni.


Garanciálisan 30k köról még jó vétel.

2016. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Foxconn Flaming Blade GTI-t adnék érte mellé i7 920-as procit.
2016. dec. 31. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!