Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebben a Gamer PC konfigban...

Ebben a Gamer PC konfigban minden megfelelő?

Figyelt kérdés

[link]


A táp és a gépház kérdéses leginkább. illetve, hogy egy olcsó, de jelentősen jobb, mint a gyári processzor hűtőt tudtok ajánlani?



2016. dec. 31. 13:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ki az aki nem ajánlja? Nálam egy Intel Core i5-2500 3.3GHz, 16 gb 1333mhz ddr3 ,TOSHIBA 3TB 7200rpm 64MB SATA3 és GIGABYTE GV-N970IXOC-4GD GTX 970 4GB GDDR5 videokártyát szolgál már több mint egy éve, hibátlanul.
2016. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11.A Codegen is sokaknál jó attól még nem ajánlott.

Szóval erről ennyit,ha láttál már róla tesztet tisztába kéne lenni azzal hogy nem egy hibátlan táp,inkább irodai gébekbe ajánlott vagy ha már tényleg nincs más.

2016. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nem hozzáértők, akik a Codegány tápot összetévesztik az FSP-vel, de ez nagy hiba.

Nos a fsp HEXA+ 80% -os hatásfokkal rendelkezik, 5 év garit ad a gyártó és árban sincsenek elszállva, a kérdező számítógépébe az árához képest, tökéletes választás lehet.


[link]

2017. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ami a védelmet illeti, ugyanazon a védelmi tulajdonságokkal rendelkezik mint pl egy drágább FSP AURUM PT ATX650W 80+ Platinum gamer tápegység, biztosítlak, hogy a géped nincs semmi veszélyben a Hexa+ tápegységgel.
2017. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]

Tesztet kell olvasni róla nem a marketing maszlagot.

Én csak egy példát hoztam fel.

Meg azért ne hasonlítsd egy Aurum-hoz...

Gamer táp?Több kérdésem nincs,te is menthetetlen vagy...

2017. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Tesztet kell olvasni róla nem a marketing maszlagot." Szerintem picit oda kellene figyelned, hogy milyen tesztet linkelsz, ez itt egy régebbi fejlesztésű FSP Hexa HE 400W táp, ami nem is olyan rossz, de FSP Hexa+ már ettől is jobb. Én az új fejlesztésű FSP Hexa+ ajánlottam. "Meg azért ne hasonlítsd egy Aurum-hoz." Azért nem ártana figyelmesen elolvasni, hogy csak a védelmi tulajdonságokat hasonlítottam az Aurum-hoz. Nem is egy árkategória, badarság volna minden tulajdonságát összehasonlítanom.

[link]

2017. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16.A Hexa+ ugyan az a koncepció csak hosszabbak a kábelei.
2017. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!