Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az érdekelne, hogy a Lenovo...

Az érdekelne, hogy a Lenovo Z51-70-es laptopom bővíthető-e. Sajna sehol nem találok rá választ. Valaki?

Figyelt kérdés
Én a processzort és a videókártyát cserélném benne(meg ramot bővítenék de azt tudom,hogy lehet,ugyhogy az most nem érdekes.

2017. jan. 1. 12:30
 1/6 Derwer ***** válasza:
Általanos szabály: egy laptopban háttértárat és memóriát lehet cserélni/bővíteni. CPU/GPU pedig gyakorlatilag sosem játszik, ha mégis, akkor pedig egyáltalán nem rentábilis.
2017. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már nem emlékszem,hogy hol olvastam,hogy egyes modellekben lehet cserélni

Azzal a kettovel tisztában voltam

2017. jan. 1. 13:04
 3/6 Dongaben ***** válasza:
A típust 3 különböző procival szerelve forgalmazta a gyártó. (i3 5005U, i5 5200U és i7 5500U) Elméletben cserélhető, de az MÁR garancia vesztéssel jár!
2017. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen nekem az i5ös van és akkor szóval lehet egy i7re cserelni?

A garancia érdekel a legkevésbé:D

2017. jan. 1. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A régebbi laptopokra volt jellemező a cserélhetőség. Meglepődnék, ha lehetne, de ha ennyire érdekel írj a gyártónak vagy valamelyik lenovo szerviznek. Egyébként attól , hogy egy adott típus több processzorral is elérhető még nem jelenti azt, hogy cserélhető.
2017. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem
2017. jan. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!