Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a gépem játszás...

Miért fagy le a gépem játszás közben? Szerintem valami túl melegszik, mert csak játék közben fagy le. Csak nem tudom mit kéne kicserélnem.

Figyelt kérdés

Először is a gépembe ezek vannak:

Alaplap: Asrock 880gm-le (régebbi változat és nem is új)

Merevlemez: Toshiba 500GB 32MB 7200rpm SATA3 (szinte új, de régebbi változat)

Memória: 2x4GB Kingstone HyperxPredator 2400Mhz (aránylag új)

Proci: FX 6300 Black Edition (aránylag új)

Vidikártya: Asus Strix GTX 960 2GB (szinte új)

Táp: FSP Bluestorm2 500W (aránylag új)


Ha elkezdek CS-ni vagy H1Z1-ezni, akkor egy kis idő után (20-40 perc) lefagy, tehát csak újraindítani tudom. Ilyenkor amikor játszok, akkor hangosabban zúg a gép, de nem vészes (szerintem ez a normális). Nézni szoktam még a merevlemez hőmérsékletét, ami olyan 23-ról szokott felmenni 40-ig kb. Nem értem mi lehet a baj, esetleg túlmelegedne a merevlemez, mert amikor hideg van a szobámba, akkor azt vettem észre, hogy olyan 4-5 menetet is tudok játszani H1Z1-be very low grafikán. Segítségeteket előre is köszönöm!



2017. jan. 1. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát valószínű hogy tulmelegszik
2017. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, csak nem tudom biztosan. És nem tudom, hogy most akkor újat kéne-e vegyek vagy sem vagy mit csináljak.
2017. jan. 1. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
40 fokra melegszik a hdd? Egyáltalán van házhűtés?
2017. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, 40 fokra szokott felmelegedni, de ez sok? 2 ventillátor van egyik a proci felé, másik pedig a vidikártya felé van.
2017. jan. 1. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nyár közepén 40, akkor okés. Nem annyira mérvadó a vinyóhő egyébként. Jobb lenne CPU és GPU hőmérsékletet nézegetni külön-külön. Lehetőleg burn-in teszt közben. Külön van cpu burn-in és gpu burn-in, lehet találni jókat. Egy hwinfo vagy ilyesmi elég figyelni a hőmérsékleteket közben.
2017. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!