Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte 9800GT OC nektek...

Gigabyte 9800GT OC nektek meddig melegszik, furmark alatt 82 fok normális?

Figyelt kérdés

azért furcsállom mer a 9600GT kártyám max 60 ig melegedett a furmark alatt..pedig az is OC volt.


játékok alatt néztem olyan 60 fokos volt a 9800gt. ha nem volt rajta a gép oldala. sajna ez egy micro atx ház.. ha rá rakom az oldalát bennt megfőne minden :S


2010. máj. 3. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

azért ez más mag ám, 64 helyett 112 streamproci munkálkodik, nyilván a hőtermelés is nagyobb. Nekem is volt MSI 9600GT OC-m és 60 fok fölé nem is ment game alatt.

Egyet tudok javasolnai, Prohardveren vegyél használtan egy Artic Cooling Accelero S1 rev.2 passzív hűtőt és hozzá egy halk 8-12cm-es ventit. Csodát fogsz látni. 4850-em van, alapon 38fok a mag, Furmarkban 5 perc után éri el a max hőmérsékletet, ami 58fok. De csak egy 600ford/percen működö 10cm-es slim venti van a bordán. Univerzális a hűtő, sokkal nagyobb vga-kra is jó, és csak 4 csavar kell bele azt kész is.

Én ezt tudom javasolni.

2010. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy micro azx házban van ráadásul. megfő bennt minden. gondolom az alaplapnak se tesz jót a körülötte lévő ekkora hő
2010. máj. 4. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vok persze h nem tesz jót, ez azért nem egy kiskártya, mindenképp nagy passzív bordát tegyél rá és arra egy ventit vagy vegyél rá akkor egy másik hűtőt. Vagy +ventik a házra.
2010. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!