Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zúg a gép hátsó ventilátora...

Zúg a gép hátsó ventilátora mint a dongó eddig nem csinálta tisztogattam meg egy pici műszer olajat is kapott de nem tudtam el halkítani mi történhetett vele egyik percről a másikra?

Figyelt kérdés

Ahogy figyeltem semmihez sem ér hozzá először a csavarokat meg húztam de azzal sem hallgatott el. Utána ki csavartam teljesen és fel állítva le tettem az asztalra a gép oldalával párhuzamosan. Így nem zúgott egy pár percig. Utána le vánszorgott az asztalról és épphogy el kaptam.


Nem látok rajta csavart mintha szét sem lehetne szerelni.


2017. jan. 2. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Elromlott, megesik az ilyen. Veszel egy újat, jó eséllyel 8centiset.
2017. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miképp tud zúgni egy venti ami semmihez sem ér hozzá? Egyébként semmi baja nem lenne.
2017. jan. 2. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A csapágyazása tudja megadni magát leginkább. Általában hidegen nagyobb hangja van, pár perc után halkul egy picit. Nem érdemes vele szöszmötölni, csere.
2017. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden pc-ben a ventilátor az az alkatrész, ami leghamarabb adja fel a melót. Ez tök normális. Az egyetlen hw, ami közvetlen érintkezik a porral, miközben mechanikai munkát végez.
2017. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!