Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért áll le menet közben a...

Miért áll le menet közben a gép úgy, hogy a leállás (mintha kihúznám) után nem működik a power gonb, csak a teljes áramtalanítás után? Néha meg ki be kapcsolgat a gép. Nem a proci, mert 40-45 °-os.

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Proci lett volna a tippem, de ha azt mondod az nem, akkor szerintem már csak a táp maradt. Alaplap szerintem nem csinál ilyet. Milyen sűrűn csinálja?
2010. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám(kicsit öregecske, 2 éves gépen). A tápom hátulján volt kapcsoló, nekem is áramtalanítani kellett, mert nem reagált amúgy a power gombra. Szétszedtem a tápot, tele volt porral, kifújtam, megtisztítottam és utána (számomra:) meglepő módon jó lett.


Nálam általában akkor állt le ha nehéz feladatokat kapott.

2010. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ami számomra érdekes, az az, hogy reggel 7 és 8 óra között vagy 8x állt le, az elmúlt 40 percben pedig egyszer sem. Levettem a gép oldalát, megmozgattam a memóriát, a kábeleket és azóta nem csinálta. Viszont a leállás után biztos hogy kapott áramot, mert a billentyűzeten világított a numlock.
2010. máj. 4. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Tápcsere. Minél előbb. Ha a táp úgy áll le, hogy utána csak teljes áramtalanítás után indítható, az egyrészt jó, mert a táp "védelmi mechanizmusa" beindul, másrészt egyértelműen a táp hibájára utal.
2010. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

power gomb

Táp baja lesz valoszinűleg

2010. máj. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!