Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezek az alkatrésze...

Szerintetek ezek az alkatrészek megfelelőek lennének Monero bányászásra?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASROCK H81 Pro BTC R2.0

Processzor: INTEL Celeron G1840 2.80GHz

RAM: KINGSTON 4GB ValueRAM DDR3 1333MHz CL9

SSD: KINGSTON 128GB SSDNow KC400

Tápegység: EVGA SuperNOVA GQ 1000W

Videókártya: MSI RX 470 GAMING X 4G RX470 4GB



2017. jan. 2. 21:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
#10: Erről van szó: gyerek vagy, nulla pénzügyi tapasztalattal és vitakultúrával (felnőtt ember nem nevez valakit idióta kis kö.csögnek, amiért nem egyezik a véleménye a tiéddel). A levezetésed papíron gyönyörűen működik, ugyanígy vezették le nekem a Kairos-t is, hogy lehet belőle meggazdagodni. Aztán a szervezőjén kívül senkinek sem sikerült. Sok sikert a Monero-hoz, tiszta szívemből! Hátha te leszel az első, akinek bejön.
2017. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

Csekkold le a Székely Vegán Tech csatornáját! Ő részletesen elmagyarázta egy régebbi videójában, hogy mennyit keres vele, mennyibe kerül az áram nála, és hogy mennyire érné meg itt Magyarországon csinálni. Kommentben jött egy-két okostojás, aki minden áron leakarta beszélni, mert hogy neki ez a szakmája, és ők kísérleteztek vele 10 éve, aztán összehordott temérdek baromságot, amire a vegán válaszolt is a következő videójában. Érdemes meglesni, aki kételkedik benne.

Vegán 4 féle valutát bányászott pár hónap alatt. Mindig azt, amelyik éppen a legjobban profitál..

Nem csinálná ha nem érné meg neki!

2017. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
#12: Fogalmam sincs, ki ez a tag, de ránéztem. Úristen, igazi menőnek néz ki, ahogy a szakadt papucsában kerülgeti a tehénszart a banánfarmon! Ennek a tagnak aztán bejött az élet! Az ilyennek érdemes adni a szavára, nem holmi nagymenő mérnökökére meg milliomos szoftverszakértőkére!
2017. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13: Neked súlyos gondjaid vannak haver. Nem értem, hogy miért okoskodsz. Feltettem egy kérdést amire nem vagy képes válaszolni. Csak annyi megy hogy nem éri meg miközben nem is tudsz semmit a bányászásról. Ne keverj mindent a Bitcoinnal, mert azt tényleg nem éri már meg bányászni. De elmondtam, hogy ha elbukom a sok pénzem akkor az az én hibám lesz. Ne itt játszd a kis okostojást. Egyébként annyit a 24db félmilliós hardveredről, hogy ezzel minimum 70-100.000 Ft között kellett volna bányásznotok napi szinten. Szóval jó nagy balekok vagytok, hogy még erre sem voltatok képesek. Szóval a nagy szakismereted annyiba, hogy bekapcsolj egy számítógépet ki is merül. Az OKJ-s tanfolyam átka :). Senki nem várja azt, hogy 6-12-18-24 kártyával milliókat keressen havi szinten. Itt Magyarországon ha munka mellett 4-5-6 ezer forintot adózás után napi szinten megkeresek már az is jó. De hát akkor te ne vágj bele. Nem muszáj mindenkinek ezt csinálni, mert akkor nem érné meg.


#12: Megnéztem pár videót a csatornáján. Szinte pontosan annyi lóvét kap, mint amennyit én számoltam. Ő vígan elvan otthon egész nap és annyit keres 1 nap alatt, mint én majdnem 2 nap alatt.

2017. jan. 5. 15:19
 15/21 Alighanem19 ***** válasza:
58%
#10: Mondom, hogy hagyjad, az életben nem fogod meggyőzni őket.
2017. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

A vegán jelenlegi gépparkja havi 800 dollárt termel. Ahogy őt ismerem, lesz ez még ezer is.

A Gyakorikérdéseken negatívkodó, kesergő, mindenkit lehurrogó tipikus magyar mentalitású majmokkal ne foglalkozz. Némelyiknek olyan téveszméi vannak, hogy egy gyanútlan ide tévedő ember akár el is hiheti amit írnak. Név és arc nélkül, mindenféle bizonyíték nélküli megmondóemberek. Teljesen mindegy hogy éppen nelyik kategóriában osztják az észt és miről. Megismered őket kicsit jobban, és rájössz, hogy ezeknek komoly problémái vannak. Mindegy milyen komolysággal próbálnak győzködni, és már már fenyegetni is képesek, ettől még ugyanaz a bullshit.

Ha rendesen beleásod magad és kellő energiát fektetsz valamibe, bármi sikerülhet. Akadnak út közben nehézségek, rosszakarók, de rajtuk át kell lépni, mert csak visszahúznak.

A vegán mikor elkezdett beszélni arról, hogy otthonról akar pénzt keresni bányászással, megjelentek olyan nézők, akik eddig nem is nézték őt, akik jöttek,mint légy a szarra, kizárólag osztani az észt, és visszatartani őt.

Volt aki szabályosan regényt írt a videói alá, aminek a tartalma ismét 100% bullshit, irigységgel és agresszióval fűszerezve. Volt aki fenyegette őt, volt aki zsarolni próbálta. Nem egy embert kellett már kitiltani emiatt. Komolyan, mintha valaki ezért fizetné őket. Idővel persze mindegyik eltűnt, ahogy sikeres lett a bánya. Azóta gondolom máshol rontják a levegőt. Rosszabbak mint a jehova tanúi. :D

2017. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#15: Na látod. 100%-ban egyezik a véleményünk. Szerinted ezt a kérdést én komolyan gondoltam :D? Már lassan 3-4 hónapja nézem és olvasgatok fórumokat a bányászással kapcsolatban. Csak kíváncsi voltam, hogy megjelennek-e itt az ilyen balekok. Előadja itt a nagy szakértőt közbe pedig gőze nincs a dologról. Ráadásul nem is arra válaszol amit feltettem, hanem arra amire nem vagyok kíváncsi. Ez olyan, mintha megkérdezném a nevét erre ő elkezdene arról beszélni, hogy miért tetszik/utálja azt. De ahogy látom ez szinte mindegyik kérdésnél így van. A kérdező felteszi a kérdését erre a retardáltak odamennek és megmondják a tutit. Ezért nem jut a Magyar 1-ről a 2-re.
2017. jan. 6. 14:33
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

#17: "Ezért nem jut a Magyar 1-ről a 2-re."


Én tanultam és dolgoztam, mint a güzü, nekem bevált.

2017. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Vegán azóta már kb. havi 3000 dollárt keres. Kíváncsi vagyok meddig marad kifizetődő ez az iparág :D
2017. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 xp ali ***** válasza:
Na? Bejött az üzlet?
2018. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!