Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik os x futna el a laptopo...

Melyik os x futna el a laptopomon?

Figyelt kérdés

a snow leopard vagy a lion? vagy akár újjabb?

hardver:

Intel PENTIUM dual T3200 2ghz 2mag

2gb ram


2017. jan. 3. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:

amerikai wikipédián a hardver specifikáció a lionnál a cpura ez a cpu hasonlít a legjobban az enyémhez

Mobile Core 2 Duo T5xxx 2 MB namost az enyém túl régi a 3ezres szériával ehhez és a feleannyi 1mb l2 cachevel? vagy ez nem akkora gond?

elvileg ezzel is futna:

Intel® Core™2 Duo Processor T5270

(2M Cache, 1.40 GHz, 800 MHz FSB)

az enyémnek 667mhz-s FSB-je van és 1mb cache de 2ghz ugyanannyi 35wattot fogyaszt akkor most a cache ennyire számít egy rendszernél vagy nyugodjak meg működni fog? nemtudom ezeket az adatokat pc-s gépekre szánták e szerintem igen mivel mac-ből full ugyanolyan config. segítsetek nekem!

2017. jan. 3. 17:58
 2/4 A kérdező kommentje:
úú bammeg ez hülyeség félrenéztem semmit nemír a hardverről csak annyit hogy intel core duo-val megy bocs ilyen bakit
2017. jan. 3. 18:00
 3/4 A kérdező kommentje:
jólvan szóval a minimum a lion-hoz intel core 2 duo az enyém intel core duo nagyonsok külömbség van a kettő között? az utasítás készlet ugyanolyan?
2017. jan. 3. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem Aplle laptop akkor nem való rá IOS csak windows vagy linux.. azért nem ajánlott mert nincs megfelelő kompatibilitás a hardver elemekkel
2017. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!