Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a Pc-vel?...

Mi lehet a gond a Pc-vel? Elindítom az outlastot és a mentett játék után pár perc játék után kiírja hogy az outlast működéseleáll? Kezd tönkre menni a táp. A gépem leírása:.

Figyelt kérdés
pc,probléma

2017. jan. 3. 22:40
 1/6 A kérdező kommentje:

proci:i5 4460

meória:hyperx fury:1866mhz-8giga

vinyó:1000 giga

grafika:intel hd 4600

táp:Highlander 500w.

Én a tápra gyanakszom és a win.8.1 pro van felpakolva rá.Gondolom ez nem jelenthet gondot.

2017. jan. 3. 22:43
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a rossz minőségű tápra gyanakszom reméllem csak ez a baj vele mert hamarosan elcserélli egy thermaltake vagy egy zalman.
2017. jan. 3. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a táp lenne a baj akkor a gép leálna, de ha téged csak kidob ajáték akkor valószínüleg szoftveres aprobléma azaz letöltés hiba vagy valami más, de engem is kiszokott dobni olykor a gép a játékból, ami egy multis játéknál elég szopás.
2017. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ha kidob a játék azt csinálom hogy a feladat kezelőben leállítom azt a programot ahonnan letöltöttem a bizonyos játékomat ami az én esetemben az uplay de nálad valószínüleg a steam, ha ez megtörtént indísd el újra a játékot.
2017. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemcso ***** válasza:

Ha csak ennél a játéknál jelentkezik, akkor ez szerintem szoftver hiba.

Nézz körül a neten, hátha ez ismert hiba és pl. egy patch-csel javítható.

2017. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eredeti játékod van?
2017. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!