Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tápegységem mért rezeg egy...

A tápegységem mért rezeg egy ideig mikor bekapcsolom a gépet?

Figyelt kérdés

Miután bekapcsoltam a gépet egy idő után abbahagyja.

Táp:xfx ts 550w gold


2017. jan. 4. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert kivan a ventilátorcsapágy, és idő kell neki, míg bejáródik (kis hőmérséklet emelkedéssel javuló kenés, jobb helyezkedés). Ez már nem is lesz jobb, ha így marad, tehát rövidesen érdemes lenne foglalkozni vele.
2017. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mitévő legyek?
2017. jan. 4. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Cseréld ki a ventillátort benne ha már nem garis vagy ha garis küld vissza!
2017. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az lehet a baj hogy netán fordítva van berakva a táp ?
2017. jan. 4. 10:06
 5/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Ezt ,hogy érted? A venti felfelé néz és nem tudja kifújni a levegőt? Akkor cseréld ki ember!
2017. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De kitudja csak egy ideig rezeg a táp.
2017. jan. 4. 10:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Na de hova fújja? A tetejére? :D
2017. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Alsó tápos a gépházam. És a ventilátor része van felefele a videókártyára nézve.
2017. jan. 4. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:

alap esetben 2 rácsos része van a tápnak, egyik a gépház se*gét nézi (ott a venti), a másik meg a hátulját (oda fújja ki a levegőt).

Ha nem így áll, akkor rosszul lett berakva.

2017. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

# 9 Na kicseréltem és kiderült hogy rosszul raktam be (a ventilátor része felfele volt ),de ettől függetlenűl nemsok minden változott ugyanúgy rezeg amikor bekapcsolom.


Egyébként lessz ettől bármi féle baja a tápnak vagy a többi alkatrésznek egy idő után ? Mert engem nem zavar ahogy mondtam pár másodperc után el is ál és ha vissza küldöm kicseréltetni akkor tuti 2-hét mire küldenek ki másikat.

2017. jan. 4. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!