Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyát vagy Processzor...

Videokártyát vagy Processzor érdemesebb előbb cserélni a jobb teljesítményért? ( Többi lent! )

Figyelt kérdés

Nem tudok egyszerre cserélni mindent benne, csak egyenként és a kérdésem a következő, mi az a komponens, amit a legérdemesebb kicserélni a jobb teljesítményért? És ha írjátok, hogy melyiket, akkor írjatok példákat is, köszönöm.


Teljes configom:

-Alaplap: Alaplap: ASROCK 960GM/U3S3 FX

-Processzor: AMD Bulldozer x6 FX-6100 4.0GHz OC AM3+

-Videokártya: SAPPHIRE HD 7770 OC

-Memória: 8GB DDR3 1333mhz (Dual-Channel)

-Tápegység: FSP HEXA+ 500W



2017. jan. 4. 21:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

19#, ha lentebb veszed a felbontást vagy az élsimítást akkor máris 3GB alatt fog enni. Ha meg fentebb akkor meg 4GB fölött.


csgonak meg 2GB se kell...

2017. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Gigabyte RX470 4GB Szerintem megfelelő választás lesz, köszönöm. :)
2017. jan. 4. 22:50
 23/23 anonim ***** válasza:
#21 nem mindegy melyik élsimítást. fxaa vagy msaa Azonkívűl fhd-ban éppen elég a 4gb. Nekem legalábbis tökéletes. fhd-s felbontás fölé nem is megyek, mert nekem ez tökéletes. alá meg nem, mert minek, ha tudja a nagyobbat, és mert akkor nagyobb élsimítás kell rá.
2017. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!